KAROLINA ANNA KUTA
KAROLINA ANNA KUTA

MULTIMEDIA / FOTOREPORTAŻ / 14:34,

Vukovar: miasto z krwawą przeszłością

- To żyjące muzeum, dołujący obraz zniszczeń wojennych - piszą o tym mieście zagraniczni turyści. W Vukovarze trwa życie, choć mieszkańcy są podzieleni na ofiary i prześladowców wojny serbsko-chorwackiej.

CLAUDIO REYES
MULTIMEDIA / FOTOREPORTAŻ
Holistic News    

Azja tonie w plastiku

Katastrofa ekologiczna - tak w skrócie można określić sytuację panującą w wielu miejscach Azji. Filipiny, podobnie jak Wietnam czy Indie zmagają się z zalewem plastikowych odpadów.
DAVID ABIAW/REX FEATURES/EAST NEWS
MULTIMEDIA / FOTOREPORTAŻ
Holistic News    

Jakie życie, taka trumna

Dla wierzącego zrobią trumnę w kształcie Biblii, dla miłośnika trunków – przypominającą butelkę. W Ghanie zmarli dostają na ostatnią drogę wyjątkowo oryginalne i kolorowe trumny
NurPhoto
MULTIMEDIA / FOTOREPORTAŻ
Wiktor Cyrny

Slumsy między mogiłami

Najubożsi mieszkańcy stolicy Filipin żyją wśród zmarłych. Cmentarz jest ich domem, a grobowce sypialniami. Dla tysięcy z nich czyjaś śmierć oznacza dach nad głową.
MULTIMEDIA / FOTOREPORTAŻ
Wiktor Cyrny

Wszystkie mury tego świata

Strach, głód, wojny, czystki o podłożu etniczno-politycznym, ubóstwo i masowa migracja - to bariery, tworzące fundamenty pod trzynaście najważniejszych murów świata. To one symbolizują podziały społeczeństw, konflikty pogrążające ludzkość i upadek człowieczeństwa.
Więcej
Ta strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.
OK

Logowanie

0 %