MULTIMEDIA / WIDEO / 17:26,

Flesz 25/05/18

Dzień Pamięci / Ma 111 lat i musiała uciekać z ojczyzny / Kenijki w taksówkach

MULTIMEDIA / WIDEO
Holistic INSPIRACJE    

Kobieta pracująca

To historia walki o godność. Ola Hasaan Beomy z Kairu zdecydowała się rozwieść z mężem. W Egipcie taka sytuacja dla kobiety jest trudna. Zwykle postępowanie pochłania dużo czasu, pieniędzy, a gdy rozwód jest bez podawania przyczyny to wówczas kobieta traci przywileje, które miałyby po rozwodzie.
MULTIMEDIA / WIDEO
Holistic NEWS    

"Nie" dla zmiany nazwy kraju

Nie Macedonia, a Republika Macedonii Północnej. Na taką zmianę zgodził się premier tego kraju, ale nie godzą się obywatele. Swoje niezadowolenie pokazali wychodząc na ulicę. Nazwa ich kraju od 27 lat jest przedmiotem sporu z Grecją.
MULTIMEDIA / WIDEO
Holistic NEWS    

Kozacy na Mistrzostwach Świata

Ponad 800 Kozaków patroluje ulice, strefy kibica i bazy drużyn piłkarskich. Są odpowiedzialni za bezpieczeństwo w czasie Mistrzostw Świata w Rosji. Ta informacja wzbudziła emocje ze względu na nacjonalistyczny i konserwatywny charakter działalności tej paramilitarnej jednostki, którą są Kozacy.
MULTIMEDIA / WIDEO
Holistic NEWS    

Izrael eksmituje osadników

Ewakuacja część żydowskich rodzin mieszkających w placówce osadniczej Netiv Ha'avot. Sąd Najwyższy Izraela uznał, że domy zostały wybudowane bez zgody izraelskiego rządu. Część osiedla zostanie zburzona.W około 140 osadach, zbudowanych na ziemiach okupowanych, mieszka ponad 600 000 Żydów.
Więcej
Ta strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.
OK

Logowanie

0 %