MULTIMEDIA / WIDEO / 10:50,

Podwodny świat

Bedono, osada w pobliżu miasta Semarang. To jedna z indonezyjskich miejscowość, która znalazła się pod wodą, a w której wciąż mieszkają dwie rodziny. Reporterzy Elisabetta Zavoli i Jacopo Pasotti spotkali się z rodziną Pasijah. Warto też zajrzeć do artykułu "Globalny rachunek za garść krewetek".

MULTIMEDIA / WIDEO
Holistic News    

Nie ma nas, jest plastik

Dziennikarz Holistic.news postanowił przeżyć dwa tygodnie bez plastiku. To nie było łatwe wyzwanie. Zostało nam, ludziom, niewiele czasu, żeby się tego nauczyć.
MULTIMEDIA / WIDEO
Holistic News    

Eko-beton w Warszawie

Ten chodnik pozornie niczym nie różni się od innych. Ma składnik, który redukuje zanieczyszczenia powietrza o 30%. Proces chemiczny przypomina fotosyntezę.
MULTIMEDIA / WIDEO
Holistic News    

Muzyka w walce z prześladowaniem

Salif Keita to afrykański muzyk, który walczy z uprzedzeniami wobec albinosów. Stworzył fundację, żeby chronić ich przed prześladowaniami i rytualnymi mordami.
MULTIMEDIA / WIDEO
Holistic News    

Kolorowa rewolucja w balecie

Po latach dominacji różowych, londyńska manufaktura wyprodukowała pointy w różnych odcieniach brązu. Trudno uwierzyć, ale w tym świecie to rewolucja!
Więcej
Ta strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.
OK

Logowanie

0 %