Poprzedni
Następny

Nasz autor nagrodzony za rozmowę o programie Erasmus+

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
FUNDACJA ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI
Przeczytanie tego artykułu zajmie około 2 minut

catastrophically „Erasmus leczy z kompleksów” – mówiła prof. Renata Mieńkowska-Norkiene w wywiadzie dla Holistic.news. Rozmowa, którą przeprowadził Łukasz Grzesiczak, została nagrodzona w konkursie organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji

comment trouver une femme sur site de rencontre 3 grudnia w Zamku Ujazdowskim w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Nagrody przyznawano w trzech kategoriach.

Tytuł EDUinspiratora przyznano nauczycielom i działaczom społecznym, którzy aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. W kategorii EDUinspiracje nagrodzono z kolei najlepsze projekty przeprowadzone w ramach programów zarządzanych przez FRSE. W osobnej kategorii, EDUinspiracje Media, zostali wyróżnieni dziennikarze, którzy w swoich pracach podejmują tematykę związaną z programami i inicjatywami edukacyjnymi zarządzanymi przez fundację.

http://centenariodelibes.es/?zabota=sitios-de-citas-en-chachapoyas&c35=13 Dziennikarz Holistic.news Łukasz Grzesiczak (FUNDACJA ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI)

W tegorocznej edycji konkursu EDUinspiracje Media nagrodę za najlepszy tekst zdobył nasz redaktor i autor Łukasz Grzesiczak. Komisja postanowiła wyróżnić jego wywiad z prof. Renatą Mieńkowską-Norkiene, politolożką z Uniwersytetu Warszawskiego.

Prof. Mieńkowska przez kilka lat była koordynatorką programu Erasmus+ w Instytucie Nauk Politycznych UW, sama również brała udział w programie jako stypendystka. W wywiadzie opublikowanym w marcu br. na naszym portalu dzieliła się swoimi doświadczeniami zdobytymi dzięki Erasmusowi.

http://alfombrasveoveo.es/?pinka=conocer-gente-fran%C3%A7ais&f68=5e Uczestnicy i jury konkursu (FUNDACJA ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI)

„Nie wyobrażam sobie, by polski student, który wraca z Erasmusa, był ksenofobem, rasistą. Wyjazd zagraniczny otwiera na inne kultury, na różnych ludzi, z którymi się zderzamy. To doświadczenie pozwala nam poznać innych jako ludzi, a nie grupę, której nie potrafimy sobie wyobrazić. W tym sensie program Erasmus daje wartość dodaną, która – być może – w żaden sposób nie jest do oszacowania, ale jest ogromnie cenna” – mówiła prof. Renata Mieńkowska.

Przeczytaj cały wywiad tutaj: Erasmus to najlepszy z projektów UE. Jak zmienił polskich studentów?
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

IN THE ARTICLES